Marley - FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Witamy w dziale porad Marley FAQ. Tu znajdą Państwo wyjaśnienia, informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Wybierz produkt, o którym informacji szukasz.

Czym różnią się od siebie adapter Euro nr 20 i nr 21?

Adapter Euro nr 20 przeznaczony jest wyłącznie do aluminiowych rur łączących o średnicy 16 mm. Posiada dwa o-ringi, służące do uszczelnienia, oraz białą tarczę z tworzywa sztucznego, oddzielającą część aluminiową od mosiężnej. Adapter Euro nr 21 przeznaczony jest tylko do rury PEX-c 16 x 2,2 mm i nie posiada uszczelek, ani białej plastikowej tarczy.


Czy system DreMa można zastosować do ogrzewania podłogowego?

Rura nie została wprawdzie przewidziana do ogrzewania podłogowego, może jednak być użyta w tym charakterze, gdyż spełnia stosowne wymagania. Zalecamy zastosowanie rury przy krótszych odcinkach w łazience, do ogrzewania podłogi za pomocą przewodu powrotnego, z odpowiednim termostatem powrotnym.


Czy adapter Euro nr 21 można użyć również do aluminiowej rury łączącej?

Nie, ponieważ nie posiada on o-ringów, ani tarczy z tworzywa sztucznego, zapewniających izolację galwaniczną aluminium i mosiądzu.


Czy przewody do wody pitnej Marley można podłączyć bezpośrednio do podgrzewacza przepływowego?

Tak, instalację wody pitnej Marley można podłączyć bezpośrednio do elektrycznego podgrzewacza przepływowego. Przy podłączaniu hydraulicznego podgrzewacza przepływowego należy zastosować jako przejście metalową rurę o długości przynajmniej 1 m.Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: