Rynny dachowe

Bez zadziorów lepiej spływa

Montujesz zbiornik na wodę deszczową czy urządzenie Rainboy? Jeśli tak, to nie zapomnieć o papierze ściernym: bo tylko ogratowanie rur spustowych od środka pozwala uzyskać pełną wydajność. Używając papieru ściernego, należy usunąć zadziory powstałe podczas cięcia piłą. Nie wymaga to wiele pracy, a zwiększa przepustowość o kilka litrów. Całkiem nieźle, prawda?

Skomplikowany dach? Nie załamuj się! Zaufaj narożnikom Marley!

Przy wykuszach, lukarnach, ośmiokątnych domkach ogrodowych i innych specjalnych konstrukcjach rynna dachowa musi przebiegać w nietypowy sposób — mieć wiele narożników i krzywizn. Dobrze, że firma Marley pomyślała także i o tym. Wszelkie specjalne narożniki są wykonywane przez firmę Marley na wymiar — w umiarkowanej cenie i w jakości typowej dla Marley.

Możemy dostarczyć Państwu narożniki zewnętrzne i wewnętrzne o różnym kącie (> 90°). Uwzględniamy przy tym także różne spadki dachu.

Dzięki rynnom dachowym Marley nie wypadniesz z zakrętu!

Elastyczne uchwyty rynnowe: błyskawiczny montaż i długotrwała niezawodność

Dokładnie przemyślane: inteligentne i niezawodne uchwyty rynnowe Marley dopasują się do potrzeb każdego dachu. Weźmy na przykład regulowane uchwyty i haki rynnowe: z ich pomocą nachylenie rynien można dostosować nawet w trakcie montażu! Dzięki temu montaż jest dziecinnie prosty – nawet dla początkujących.

 

System pióro-wpust wychodzi rynnie na dobre!

Dzięki systemowi pióro-wpust Marley mogą mieć Państwo pewność, że rynny dachowe nie będą się odkształcać ani rozsuwać. Wydłużanie się materiału na skutek warunków atmosferycznych zostaje w genialny sposób zniwelowane — łączniki i rynny dachowe przesuwają się lekko względem siebie, ale dzięki systemowi pióro-wpust pozostają połączone. I nic złego się nie dzieje.

W przypadku rynien dachowych Marley mechanika staje się sprzymierzeńcem, a montaż czystą przyjemnością.


Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: