Sprytny trik i oszczędność miejsca: Drzwi harmonijkowe oddzielające miejsce do pracy

Ekonomiczne i eleganckie: biuro w ukrytym regale

Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań: drzwi harmonijkowe oddzielające miejsce do pracy — samodzielnie wykonane i oszczędzające miejsce. Biurko wbudowane w otwarty regał. Drzwi harmonijkowe NewGeneration zamontowane przed regałem w taki sposób, że funkcjonują jak drzwi do szafy. Kiedy nadchodzi czas pracy, wystarczy otworzyć drzwi NewGeneration jednym pociągnięciem i stanowisko komputerowe staje otworem. Aby zyskać więcej przestrzeni dla nóg, można wysunąć kontenerek z komputerem na zewnątrz regału.

Po zakończeniu pracy komputer wystarczy wsunąć z powrotem, a miejsce pracy łatwo i szybko zamknąć — całe biuro zniknie w „szafie’. Dzięki temu od razu powróci klimat salonu albo sypialni — nawet w przypadku niespodziewanych odwiedzin.

Drzwi harmonijkowe NewGeneration nadają się do tego idealnie. Mogą być montowane w wersji jedno- i dwuskrzydłowej. A nowoczesny designerski wygląd zyskują dzięki trzem różnym okleinom i trzem różnym wstawkom ze szkła akrylowego. Standardowe pakiety drzwi harmonijkowych i dodatkowe lamele do rozbudowy można nabyć bezpośrednio u przedstawicieli handlowych firmy MARLEY w markecie budowlanym. Życzymy dobrej zabawy przy majsterkowaniu!

Standardowe zestawy drzwi harmonijkowych przeznaczone są do zabudowy w świetle o wysokości do 205 cm i szerokości do 86 cm w przypadku drzwi jednoskrzydłowych oraz do 400 cm w przypadku drzwi dwuskrzydłowych.

Ale jest jeszcze coś: jeśli potrzebne są większe wymiary, pomocne będą wykonane specjalnie dla Państwa drzwi harmonijkowe na wymiar. Możliwa jest zabudowa w świetle o wysokości do 260 cm oraz szerokości do 260 cm w przypadku drzwi jednoskrzydłowych oraz do 520 cm w przypadku drzwi dwuskrzydłowych.


Zalety drzwi harmonijkowych Marley

  • Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • Optymalna stabilność kształtu i doskonałe dopasowanie elementów
  • Serwis części zamiennych
  • 10 lat gwarancji
  • Najwyższa jakość – Made by Marley

Sie möchten diese Information mit anderen teilen?

Marley Deutschland

Ich möchte diese Informationen über einen Social Network- oder einen Bookmark-Dienst teilen: